Zimny prysznic w czwartym sparingu

Tydzień po dobrym występie przeciwko BRW nasi zawodnicy zagrali  z Avenirem Jabłonna mecz zakończył się 7-1 dla zawodników z Jabłonnej. Początek pierwszej połowy należał do LKP, po stracie pierwszej bramki do głosu zaczęli dochodzić gracze z Jabłonnej. Do przerwy LKP przegrywało 2-0. Trenerzy zaczęli wprowadzać rezerwowych, LKP w drugą połowę weszło dobrze, stworzyło kilka groźnych podbramkowych sytuacji. Gracze z Turki starali się atakować lecz nieskutecznie a zawodnicy Aveniru wykorzystywali praktycznie wszystkie swoje podbramkowe sytuacje. Honorową bramkę dla LKP zdobył Paweł Gil po indywidualnej akcji Piotrka Rycka pod koniec meczu.

Zawodnicy LKP występujący w tym spotkaniu: Jarek Bolibok, Paweł Brzozowski, Paweł Pawełczak, Mateusz Małaj, Kacper Michaluk, Adrian Klempka, Damian Dryja, Paweł Gil, Norbert Iwanek, Przemek Małaj, Piotr Rycek, Tomasz Prażmo, Konrad Gajos, Adrian Śledź

Bramka dla naszego zespołu: Paweł Gil